Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Ana içeriğe atla

Dijital Dönüşüm: Firmanızda tüm farklı departmanlarda onlarca excel kullanıyor ve departmanlar arası iletişim sorunları yaşıyorsanız sizde sıkıntının farkına vardınız demektir. Hesaplanamayan karlılık takip edilmeyen stok’lar da sürece eklenince değişim kaçınılmazdır.

İşte bu noktada eski usul excel ve formlar üzerinden yaptığınız işlerinizi artık süreç yönetimi üzerine taşımanız dijitalleşmeniz kaçınılmaz olmuştur.

Dijital dönüşüm sadece BT ve proje ekibinin desteği ile değil çalışmaya bütün firma çalışanlarının destek vereceği ve yeni oluşacak şirket kültürü ile başarılı olacaktır.

Çalışmalarımıza önce kurumunuz için bir analiz yaparak başlıyoruz. Bu analiz içinde kullandığınız uygulamalar, uygulamaların bağımlılıklarını ve tabii olduğunuz regülasyonlara bağlı bir çalışma yapıyoruz. Bu analiz ardından kurumsal mimarinizi yeniden oluşturuyoruz.

Analiz içinde şirketin aksayan yönler ve riskleri tespit edip iyileştirme çalışmalarını tasarlıyoruz. Mevcut iş akışlarını oluşturup ideal sistemin şablonunu oluşturuyoruz.

Bu noktada bir ürün arayış süreci başlıyor. Herhangi bir markayı temsil etmediğimiz için sizlere en uygun ürünün seçimi için birlikte çalışıyoruz.

Daha sonra çözümün altyapısının cloud ya da on-pirem üzerinde tasarımını yapıyoruz.

Sistemi dijitalleştirirken kurumunuz için majör değişikliklerin 2. Faz’a bırakıyoruz. Daha sonra kullanıcı eğitimleri ve canlıya çıkış süreçleri devreye giriyor.

Yukarıda özetlediğimiz ve uzun soluklu olan bu dijital dönüşüm projelerinde destek almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Etiketler

  • Değişim
  • Dönüşüm
  • transformation
  • Erp
  • Crm
  • Süreç Yönetimi