Ana içeriğe atla

Kurumunuzun altyapısını inceleyip mevcut durum analizinizi çıkarıyoruz.

Çalışmalarımızın kapsadığı konular ; Mimari Tasarım, AD (DNS-DHCP-DNS-GPO) File Server - Network Mimarisi, Firewall Kullanımı, Eposta Güvenliği, AntiVirüs,  Sanallaştırma Altyapısı, Masa Üstü Yönetimi / Masa Üstü Güvenliği , Yedekleme ve Loglama alt yapısının incelenmesini kapsamaktadır

Yaptığımız çalışma sonrasında sizin için bir rapor oluşturup gönderiyoruz. Rapor içinde firmanızın mevcut durumuna ait teknik bilgileri yer alırken yönetici özeti verdiğimiz teknik olmayan ve şirket bünyesinde yapılması gereken başlıca maddelere yer veriyoruz.

Kurumsal Mimari

 

Sizlerin istekleri ile önceliklendirmeleri doğrultusunda danışmanlık hizmeti kapsamında şirket genelinde yapılması gereken iyileştirme çalışmalarını tahmini süreleri ile paylaşıyoruz. 

Çalışma raporlamalarını haftalık ve aylık olarak sizler ile paylaşıyor ve çalışmaların gereksinimlerini paylaşıyoruz.

Kurum bütçe ihtiyaçlarına göre konumlandırdığımız ürünlerin dökümantasyonunu yapıp sizlere çalışmayı bir toplantı ile teslim ediyoruz.

Bütün bu çalışmaların sonucunda iş sürekliliğinin sağlandığı yüksek erişilebilirlikte raporlanabilir bir sisteme sahip olmanızı sağlıyoruz.

 

Hizmetin detaylarını öğrenmek için her zaman bizlere ulaşabilirsiniz.

Etiketler

  • Kurumsal Mimari Analizi
  • Kurumsal Hizmetler