Ana içeriğe atla
Dbt-Poseidon2 3268

Poseidon2 3268, 1 Wire UNI / 1-Wire üzerinden bağlanan 8 taneye kadar sensörü ve dijital girişlere bağlı 4 dedektöre kadar destekler. Poseidon2 3268, 2 dijital NO / NC röle çıkışını ve ayrıca uzaktaki Poseidon2 veya Damocles2 birimlerinde (M2M) 8 sanal dijital çıkış (VDO) kontrol edebilir.

Yapılandırmak için yerleşik bir web sunucusu kullanılır. Cihaz, iOS ve Android için SensDesk Mobile uygulaması ile birlikte ücretsiz SensDesk portalını kullanarak internet üzerinden uzaktan izlenebilir. HWg-PDMS ve HWg-Trigger ile çalışır.

Poseidon2 cihazları, güvenli M2M protokolleri (HTTP, IPv6, SNMPv3) kullanarak sensörleri ve dijital I / O ları ağ üzerinden izlemek ve kontrol etmek için tasarlanmıştır. 50'den fazla SNMP ve SCADA uygulaması desteği ile, Poseidon2 cihazları çok çeşitli izleme ve kontrol sistemlerine entegre edilebilir. MQTT protokolü, IoT çözümlerinde entegrasyon sağlar.

Poseidon2 3268, Ethernet üzerinden uzaktan I / O denetimini ve izlemeyi mümkün kılar. Poseidon2 LAN'a bağlı, ölçümler okuyor ve ölçümleri dahili hafızasında (veri kaydedici) saklar. G / Ç, Ethernet üzerinden kontrol edilebilir. Röle çıkışları Web üzerinden veya bağlı bir sensörün değerine ("IP Termostatı" veya "IP Hygrostat" modu) göre kontrol edilebilir.

Sensörler ve dedektörler
8 sensöre, 4 kuru kontak girişine ve 2 röle çıkışına bağlanabilir.
Sıcaklık ve nem sensörleri (kapalı / açık), ışık yoğunluğu sensörleri, DC / AC akım ve gerilim dönüştürücüleri tedarik ediyoruz. Dijital Girişler duman dedektörleri, elektrik kesilmesi dedektörleri, su taşkın algılama ve daha fazlasıyla bağlantılı olabilir.

E-posta ve SMS uyarıları
Bir değer belirtilen aralık dışında olduğunda, Poseidon2 bir e-posta, SNMP Tuzağı veya kısa mesaj (SMS) gönderir. Kısa mesajlar herhangi bir ilave yazılım olmadan gönderilebilir. Tüm HW grup cihazları, tek bir merkezi ağ geçidi, HWg-SMS-GW aracılığıyla kısa mesaj (SMS) gönderebilir. Tüm cihazlarınızı tek bir SIM kartla kullanabilirsiniz.

Web arabirimi, yazılım, mobil uygulamalar
Cihaz, web üzerinden, bir cep telefonu uygulaması (Android, iPhone) kullanılarak veya bir çevrimiçi portal üzerinden erişilebilir. Sıcaklık alarmları, örneğin, e-posta veya SMS ile gönderilebilir.

Veri toplama ve izleme için, grafikleri görüntüleyen ve MS Excel'e veri aktaran HWg-PDMS uygulamamızı öneririz. "IF-THEN" etkinlik yönetimi (ör. "10 cihazdan biri başarısız olursa, yöneticiye SMS gönderin") için Windows için "HWg Tetikleyici" uygulamasını sağlarız.

Poseidon2 3268 çeşitli protokolleri (SNMPv3, Modbus / TCP, XML, HWg-Push) kullanarak çeşitli üçüncü parti uygulamalara veya bulut hizmetlerine bağlanabilir.

Etiketler

  • Poseidon 3268
  • Ortam İzleme Ürünleri