Ana içeriğe atla
Poseidon2 4002

Poseidon2 4002 Datacenter içinde bulunan çevresel koşulların parametrelerinin izlenmesi için kullanılan sistemdir. Kabin için montaj kitleri ile birlikte sadece 1U'luk alan kaplar. Sıcaklık ve nem başta olmak üzere duman, voltaj, hareket, su algılama sensörleri ile birlikte sunucu odasının kapısını açık olup olmadığını kontrol eder . Poseidon2 4002 modeli 12 adet giriş ve 4 adet röle çıkışına sahiptir. Belirlenen aksiyonlara göre alarm üretilmesi sağlanır.

Sistem odası verilerinizi  SNMP protokolü yardımıyla  (Nagios, Cacti, OpenView, ..) mevcut uygulamalarınızın içinden izlemenize olanak sağlar.

Poseidon2 4002

 

Poseidon2 4002, e-posta uyarılarıyla birlikte veya karmaşık bir izleme sisteminin (SNMP veya SensDesk çevrimiçi portalı) bir parçası olarak bağımsız bir çevre izleme cihazı olarak kullanılabilir.

Sensörler ve dedektörler
Poseidon2 4002 16 harici sensöre kadar destek verir ve GSM modem bağlanabilir.

Dijital Girişler duman dedektörleri, elektrik kesilmesini takip eden voltaj  dedektörleri, su algılama dedektörleri ve daha fazlasıyla bağlantılı olabilir. Röle çıkışları sayesinde  klima veya havalandırma kontrolü için kullanılabilir.

Poseidon2 4002 -35 to +85°C sıcaklıkları arasında çalışabilir.

Poseidon2 4002 DataCenter

 

E-posta ve SMS uyarıları
Belirtilen eşik değerlerinde farklılık olduğunda  Poseidon2 bir e-posta veya sms gönderir. Metin mesajları (SMS), harici bir GSM modem yoluyla veya merkezi bir "HWg-SMS-GW" kısa mesaj ağ geçidi üzerinden gönderilebilir. Birden fazla ürün kullandığınız durumda tüm cihazlarınızı sms gateway üzerinden tek bir SIM kartla kullanabilirsiniz.

Web arabirimi, yazılım, mobil uygulamalar
Cihaz, web üzerinden, bir cep telefonu uygulaması (Android, iPhone) kullanılarak veya bir çevrimiçi portal üzerinden erişilebilir. Sıcaklık alarmları, örneğin, e-posta veya SMS ile gönderilebilir.

Veri toplama ve izleme için, grafikleri görüntüleyen ve MS Excel'e veri aktaran HWg-PDMS uygulamamızı kullanabilirsiniz.
 

Birden fazla sitenin uzaktan izlenmesi için, SensDesk.com çevrimiçi hizmeti kullanılabilir. Tek bir ekranda birden fazla Poseidon2 ünitesi ve diğer HW grubu ürünlerindeki sensörlerden okumaları görüntüleyebilir. Çevrimiçi portal web üzerinden yapılandırılmış ve tüm cihazlar bir cep telefonu uygulaması ile izlenebiliyor olması avantaj sağlar.

Sensdesk

 

Poseidon2 çeşitli izleme sistemlerine bağlanabilir. 50'den fazla farklı üçüncü taraf SNMP veya SCADA uygulamasını destekliyoruz.

Detaylı sorularınız için bize ulaşabilirsiniz. Ürün broşürü için tıklayınız.

Etiketler

  • Poseidon2 4002
  • Ortam İzleme Ürünleri