Ana içeriğe atla
Dbt-Poseidon2 4002

Poseidon2 4002, raf çevresel koşullarının uzaktan izlenmesi için bir sistemdir (1U'luk alan kaplar). Sıcaklığı ölçer, ışıkların yanıp yanmadığını veya kapılar sunucu odasında açık olup olmadığını kontrol eder ve daha fazlasını. Röle çıkışları (4x dijital çıkış) fanlar veya ek ışık etkinleştirebilir. Poseidon, SNMP ile uyumludur, bir veri kaydedici, e-posta ve SMS uyarıları içerir. SensDesk çevrimiçi portalına veya bulut sensör sistemlerine bağlanabilir

Poseidon2 4002, veri merkezleri ve sunucu odaları için uzak bir ortam izleme sistemidir.
Kapıyı açmak, yüksek sıcaklık ve nemi veya diğer sensör okumalarını uyarılar. Tipik uygulamalar, bir veya daha fazla rafın veya tüm sunucu odasının izlenmesini içerir. Poseidon2 4002, duvara, bir DIN raya monte edilebilir veya 19 inç rafta 1U cihaz olarak monte edilebilir.

Bilgisayarınızın oda sıcaklığını SNMP (Nagios, Cacti, OpenView, ..) veya bir akıllı telefon uygulaması ile izlemek için Poseidon'unuzu kullanın.

Poseidon2 4002, e-posta uyarılarıyla birlikte veya karmaşık bir izleme sisteminin (SNMP veya SensDesk çevrimiçi portalı) bir parçası olarak bağımsız bir çevre izleme cihazı olarak kullanılabilir.

Sensörler ve dedektörler
16 harici sensöre kadar, kuru kontak çıkışlı 12 dedektör, 4 röle çıkışı ve bir GSM modem bağlanabilir.
Sıcaklık ve nem sensörleri (kapalı / açık), ışık yoğunluğu sensörleri, DC / AC akım ve gerilim dönüştürücüleri tedarik ediyoruz.

Dijital Girişler duman dedektörleri, elektrik kesilmesi dedektörleri, su taşkın algılama ve daha fazlasıyla bağlantılı olabilir. Röle çıkışları Web üzerinden veya bağlı klima sensörünün değerine göre, örneğin klima veya havalandırma kontrolü için kontrol edilebilir.

E-posta ve SMS uyarıları
Bir değer belirtilen aralık dışında olduğunda, Poseidon2 bir e-posta, SNMP Tuzağı veya kısa mesaj (SMS) gönderir. Metin mesajları (SMS), harici bir GSM modem yoluyla veya merkezi bir "HWg-SMS-GW" kısa mesaj ağ geçidi üzerinden gönderilebilir. Tüm cihazlarınızı tek bir SIM kartla kullanabilirsiniz.

Web arabirimi, yazılım, mobil uygulamalar
Cihaz, web üzerinden, bir cep telefonu uygulaması (Android, iPhone) kullanılarak veya bir çevrimiçi portal üzerinden erişilebilir. Sıcaklık alarmları, örneğin, e-posta veya SMS ile gönderilebilir.

Veri toplama ve izleme için, grafikleri görüntüleyen ve MS Excel'e veri aktaran HWg-PDMS uygulamamızı öneririz.
"IF-THEN" etkinlik yönetimi (ör. "10 cihazdan biri başarısız olursa, yöneticiye SMS gönderin") için Windows için "HWg Tetikleyici" uygulamasını sağlarız.

Birden fazla sitenin uzaktan izlenmesi için, SensDesk.com çevrimiçi hizmeti kullanılabilir. Tek bir ekranda birden fazla Poseidon2 ünitesi ve diğer HW grubu ürünlerindeki sensörlerden okumaları görüntüleyebilir. Çevrimiçi portal web üzerinden yapılandırılmış ve tüm cihazlar bir cep telefonu uygulaması ile izlenebiliyor.

Poseidon2 çeşitli izleme sistemlerine bağlanabilir. 50'den fazla farklı üçüncü taraf SNMP veya SCADA uygulamasını destekliyoruz.

Etiketler

  • Poseidon2 4002
  • Ortam İzleme Ürünleri