Ana içeriğe atla

SensDesk.com , HW grup sensörleri ve cihazlarının çevrimiçi uzaktan izlenmesi ve kontrolü için web tabanlı bir hizmettir. Sıcaklığı, nemi, su sızıntılarını, dijital girişleri, voltajı, akımı, enerji tüketimini ve daha fazlasını izleyebilirsiniz. Ayrıca çıktıları kullanarak teknolojinizi uzaktan kontrol edebilirsiniz.

SensDesk Ücretsizdir, kullanıcılar 3 adede kadar HW grup cihazına bağlanan herhangi bir sayıda sensörü izleyebilir . Daha fazla cihaz bağlamanız gerekirse, ücretli hesaplar mevcuttur. Ayrıca kendi özel SensDesk'inizi satın alabilir ve kendi sunucunuzda sanal bir görüntü olarak çalıştırabilirsiniz.

SensDesk'in kurulumu kolaydır, sadece HW grup cihazınızı ağa bağlayın, bir hesap oluşturun ve izlemeye başlayın! SensDesk, son kullanıcılar ve yüzlerce cihaz içeren proje kurulumları içindir. Hatta kendi sunucularınıza da kurulabilir. Kurulum hızlı ve kolaydır ve sensörlerimiz Ethernet, WiFi, GPRS, LTE veya Dar Bant IoT üzerinden veri sağlayabilir.

Hızlı kurulum ve konfigürasyon Tüm HW grubu IoT cihazları, SensDesk portalı için yerleşik bir otomatik algılamaya sahiptir. SensDesk'e yeni bir cihazın bağlanması 60 saniyeden az sürer! Tüm sensörler ve cihazlar, kullanıcı tercihlerine göre net bir genel bakış sağlamak için özel adlara sahip olabilir ve gruplar ve konumlar halinde düzenlenebilir.

SensDesk kullanıcı arayüzünün neye benzediğini görmek istiyorsanız, demoyu deneyin. Kullanıcı adı “demo” ve şifre “demo” olarak portala giriş yapabilirsiniz. .  https://sensdesk.com/user/login

Dbt-Sensplorer

Etiketler

  • Sensdesk
  • Ortam İzleme