Ana içeriğe atla
LogTag

Veri Kaydediciler - Data Logger

Sıcaklığa duyarlı ürünler gönderilirken, nakliye sırasında sıcaklığın doğrudan üründe kaydedilmesi önemlidir. Çoğu durumda, tam bir sıcaklık profilini kaydetmek gerekir, bu nedenle ürünün maruz kaldığı sıcaklıklar hakkında açıklamalar yapılabilir. Bununla birlikte, sıklıkla, sıcaklıkların önceden tanımlanmış eşiklerde kaldığını, yani kritik sınırların üstüne çıkıp aşmadığını bilmek yeterlidir.

LogTag ® Sıcaklık Göstergeleri TIC20 ​​ve TICT bu uygulamalar göz önünde bulundurularak özel olarak tasarlanmıştır. Son derece iyi fiyatlı LogTag ® göstergeleri, 20 veya 45 günlük bir süre boyunca sıcaklığı ölçer ve sıcaklıklar önceden belirlenmiş alarm limitlerinin dışına çıkarsa bir "başarılı / başarısız" olduğunu gösterir. Kullanıcıların bu sıcaklık olaylarının ne kadar "kritik" olduğunu görmelerini sağlayan dört alarm limiti önceden ayarlanabilir.

LogTag® Sıcaklık Göstergeleri, bir bilgisayar veya yazıcı kullanmak zorunda kalmadan, gönderinin varış yerindeki sıcaklık teslimat koşulları hakkında kolay ve karmaşık kararlar almak gerektiğinde idealdir. Kritik verilerin indirilmesi faydalıysa, bu bir ara yüz ve ücretsiz olarak kullanılabilen LogTag ® Analyzer yazılımı ile yapılabilir.

 

LogTag TRIX-8

Dbt-Trix8

Data Logger LogTag® TRIX-8, -40 ° C ila + 85 ° C (-40 ° F ila + 185 ° F) ölçme aralıklarında yüksek çözünürlüklü sıcaklık okumalarına sahip, çok yönlü, çok yönlü, çok gezilebilir bir Sıcaklık Kaydedici'dir. Sağlam ve dayanıklı bir polikarbonat kasanın içinde bulunan TRIX-8, her bir sıcaklık okuması için tarih / saat damgası sağlayan gerçek zaman saatine sahiptir.

 

LogTag USRIC-8

Dbt-Usric 8

Data Logger LogTag® USRIC-8, tek kullanımlık, uygun maliyetli ve güvenilir sıcaklık kaydedici olarak tasarlandı -25 ° C ila + 60 ° C (-13 ° F ila + 140 °) ölçüm aralıklarında gerçek zamanlı sıcaklık okumalarını ölçer ve saklar. 

 

LogTag TRIL-8

Dbt-Tril8

Sıcaklığı +40 ° C'den -80 ° C'ye kadar düşürür. Çok yönlü, geniş aralıklı, çok seyahatli Sıcaklık Kaydedici.
8000 okuma hafızası ve 3 yıla kadar pil ömrü. 'Tamam' ve 'ALERT' Göstergesi, yüksek ve düşük derecede özelleştirilebilir alarmlar içerir.

 

 

Etiketler

  • Data Logger
  • Veri Kaydedici
  • LogTag